14 juni 2015 wordt de Cannabis Bevrijdingsdag gehouden. Het evenement begint op 14:00 tot 22:00.
Dit is alweer de zevende keer dat het wordt gehouden, en dat nog wel in onze achtertuin, het flevopark.
Cannabis Bevrijdingsdag is een evenement waar van alles te beleven is. Gast sprekers, bands, dj’s, entertainers, marktkraampjes, eten en drinken.
Uiteraard is het eventement gratis en iedereen is welkom. Het doel van dit evenement is op de eerste plaats het vieren van de internationale cannabiscultuur. Ook laten ze zien hoeveel goeds deze plant heeft te beiden. Deze Bevrijdingsdag pleit voor tolerantie en brede toepassing van hennep als een duurzame grondstof. Vorig jaar was het giga gezellig. Mensen over de hele wereld en van alle culturen waren toen aanwezig en dat nu niet anders zijn. Het flevopark is uitstekend bereikbaar met openbaar vervoer en parkeren kan gratis bij de nabij gelegen Science Park.
Zelf ben ik in 2013 geweest op het Westerpark, en in 2014 in het flevopark. Voordat ik naar het flevopark ging dacht ik dat het misschien wel tegen zou kunnen vallen. Gelukkig had ik het mis.
Op het begin was het redelijk rustig, maar als snel werd het drukken en drukken en ook steeds sfeervoller. De organisatie heeft het perfect geregeld, zelfs voor de kinderen een speelhoek, met luchtkasteel en glijbaan.
Ook kwamen wij bij de marktkraampjes onder andere Futorola tegen, waar we nog ff mee hebben staan praten en nog een paar cannabis experts. Genoeg keuze was er ook met eten en drinken. Van griekse gerechten tot een echte lekkere american style hamburger.
Ik vind de cannabis bevrijdingsdag echt een aanwinst voor de buurt.
Mocht je langs willen gaan, neem dan een dekentje of kleedje mee zodat je lekker af en toe op de grond kan chillen.